P1120250.jpg

Wyjazd integracyjny Klubu Młodych Stowarzyszenia „Dla Polski”. Odwiedziliśmy Suwalszczyznę!!!

Po kolejnym niebywale aktywnym roku działalności KMDP nadszedł czas na zasłużony wyjazd integracyjny. W dniach 8-11 sierpnia br. nasi młodzi działacze przybyli z całej Polski na piękną Suwalszczyznę, aby wspólnie spędzić ze sobą kilka dni. Nie zabrakło czasu na rozmowy o naszych strukturach, ale również nie mogło się obyć bez dobrej zabawy i dużej dawki aktywności na świeżym powietrzu.

Pierwszego dnia najaktywniejsi członkowie KMDP udali się do Suwałk, gdzie po wspólnym obiedzie zostali oprowadzeni po rodzinnym mieście naszych członków – Piotra, Damiana i Grzegorza. Przybliżyli oni uczestnikom zjazdu historię tego pięknego miasta oraz podzieli się wieloma ciekawostkami.

Drugi dzień zapadł w pamięci uczestników wyjazdu, jako najaktywniejszy dzień na przestrzeni ich ostatnich miesięcy! Z samego rana członkowie Klubu Młodych udali się na spływ kajakowy rzeką Czarną Hańczą wśród malowniczych terenów Wigierskiego Parku Narodowego. Wszyscy nasi działacze zdali egzamin z wytrwałości, współpracy i umiejętności kajakarskich.

Następnego dnia postanowiono wybrać się na wycieczkę po Suwalskim Parku Krajobrazowym – najstarszym parku krajobrazowym w Polsce. Członkowie KMDP podziwiali piękne tereny krajobrazu polodowcowego z wieloma wzniesieniami, lasami głazowiskami oraz jeziorami, m.in. najgłębszym jeziorem w Polsce – Jeziorem Hańcza. W dalszej części dnia odwiedzili Trójstyk Granic Polska-Litwa-Rosja, wiele punktów widokowych oraz jedne z najwyższych mostów w Polsce – Mosty w Stańczykach Akwedukty Puszczy Rominckiej. W pamięci naszych młodych liderów pozostały piękne widoki i wspomnienia, które zostaną z nimi zapewne na długo.

Wyjazd integracyjny pozwolił naszym działaczom na wiele rozmów, zacieśnienie więzi oraz odpoczynek i aktywne spędzenie czasu. Po ciężkim czasie pandemii jest to niezwykle potrzebne, a nasze środowisko doskonale to rozumie. Klub Młodych Stowarzyszenia „Dla Polski” wrócił z naładowanymi bateriami, pełen nowych pomysłów i niespotykaną chęcią do działania.

Jeśli chcesz tak jak my działać dla dobra Polski, spędzać czas i budować przyjacielskie relacje na długie lata w gronie młodych, ambitnych i aktywnych ludzi, nie czekaj i już teraz dołącz do Klubu Młodych Stowarzyszenia „Dla Polski”!

/KMDP/