ile masz lat.jpeg

Udany happening działaczy Stowarzyszenia "Dla Polski" - miliony wyświetleń z "reklamówką Tuska" w tle!

W ostatnim czasie opinię publiczną zdominowały zeznania zamieszanego w aferę podsłuchową Marcina W., który przyznał, że przekazał synowi Donalda Tuska 600 tys. euro w reklamówce z Biedronki! Co więcej?

Były Premier kilka dni wcześniej uwiarygodnił zeznania Marcina W.. Cała sytuacja obiegając Polskę nie mogła nie wzbudzić reakcji naszych młodych działaczy, którzy postanowili zorganizować pod biurem krajowym Platformy Obywatelskiej happening, chcąc przekazać wspomnianą wcześniej reklamówkę posłom tej partii.

Film obrazujący reakcję parlamentarzystów opozycji obiegł internet i telewizję stając się istnym hitem obnażającym strach przed trudnymi pytaniami panujący w ugrupowaniu Tuska oraz agresję, która stała się ich sposobem na przejęcie władzy. Arogancja stała się cechą dominującą PO, a nienawiść liberałów do młodych i zaangażowanych ludzi po stronie prawicy widać na filmach nagranych w trakcie akcji. Nie poprzestajemy na działaniach i będziemy kontynuować swoją misję, a co za tym idzie ukazywać hipokryzję, a także zakłamanie Tuska i całej jego partii szkodzącej od wielu lat Polsce i Polakom, czego dowodem są kolejne afery. 

/KMDP/