Orzeł.jpg

Spotkanie Klubu Młodych "Dla Polski" z Ministrem Bartłomiejem Orłem

W poniedziałek (8.03) członkowie Klubu Młodych Stowarzyszenia „Dla Polski” wzięli udział w spotkaniu z Ministrem Bartłomiejem Orłem - pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. programu "Czyste Powietrze".

Było to kolejne z cyklu spotkań z Gośćmi Specjalnymi w tym roku. Podczas spotkania Pan Minister szczegółowo opowiedział o swojej roli jaką pełni w Kancelarii Premiera oraz o swojej drodze społeczno-politycznej. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się ciekawych faktów na temat programu „Czyste Powietrze” koordynowanego właśnie przez Ministra Bartłomieja Orła.

Na spotkaniu padło wiele pytań i szczegółowych odpowiedzi związanych z klimatem, ekologią i ochroną środowiska czy w szczególności z programem "Czyste Powietrze". W toku dyskusji stwierdziliśmy również, że ekologia i klimat oraz dbałość o naszą planetę to nie tylko sprawa światopoglądowej lewicy. Wręcz przeciwnie, to środowiska konserwatywno-patriotyczne, prawicowe mogą w tym obszarze wiele zrobić.

Każde z spotkań Klubu Młodych Stowarzyszenia „Dla Polski” z cyklu #GościeSpecjalni stoi na wysokim poziomie oraz przynosi ogromne doświadczenie dla młodych społeczników. Uczestnicy dowiadują się jak zaproszeni goście działają w służbie publicznej. Przedstawione są różne anegdoty, ciekawe historie i rady dla uczestników na przyszłość.

Jesteś aktywny i chcesz zacząć działać? Skontaktuj się z nami (biurokrajowe@dlapolski.org) albo z naszym liderem Adamem Andruszkiewiczem!

/KMDP/