P b-c.png

“Pod biało-czerwoną” - członkowie DLA POLSKI aktywnie działają!

Struktury stowarzyszenia DLA POLSKI aktywnie włączyły się w akcję "Pod biało-czerwoną". Projekt ten zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy zbiorą odpowiednią liczbę głosów.

Wśród liderów akcji w poszczególnych miastach i gminach jest wielu członków naszego stowarzyszenia, a zwłaszcza Klubów Młodych. Będąc patriotami, kochającymi nasz kraj i jego symbole narodowe, wzięliśmy udział w zbieraniu głosów pod inicjatywą stawiania masztów z flagą narodową w naszych gminach. W celu popularyzacji programu “Pod biało-czerwoną” nagraliśmy nawet spot, zachęcający do oddawania głosów przez internet na maszt w swojej gminie. Można go obejrzeć pod linkiem:

https://www.facebook.com/watch/?v=714183805863823

/mm/