wol. dp.jpg

Drużyna #DlaPolski niesie pomoc uchodźcom z Ukrainy

Stowarzyszenie "Dla Polski" od początku swojej działalności formuje swoich działaczy w duchu wartości chrześcijańskich, a co za tym idzie dzisiejszy kryzys migracyjny i tysiące ofiar wojny szukających schronienia w Polsce może znaleźć pokój i pomoc także z rąk członków naszej organizacji. 


Od początku inwazji Rosji na Ukrainę aktywnie wspieramy wszelkie apele o jedność i solidarność naszych narodów. Zorganizowaliśmy wielkie manifestacje wyrażające solidarność z Ukrainą, a w ostatnim czasie fizycznie, w każdym zakątku Polski wspomagamy jako wolontariusze przybyłych uchodźców. Wrocław, Warszawa, Białystok, czy też przejścia graniczne to jedne z tych miejsc, gdzie nasi członkowie angażują się na rzecz bezinteresownej pomocy każdego dnia. 


Stowarzyszenie "Dla Polski" uformowane na podstawach miłości do Ojczyzny i chrześcijańskich korzeni nie pozostawia przyjaciół uciekających przed wojną na pastwę losu. Wraz z Rządem RP, samorządowcami i innymi organizacjami pozarządowymi wspieramy Ukrainę w najgorszych chwilach jej historii. Mimo trudnej, wspólnej historii Polacy zdają egzamin z braterstwa i człowieczeństwa

/KMDP/.