image (4).png

Akcja "Kocham Polskę"!

Jak zawsze członkowie Klubu Młodych Stowarzyszenia ,,Dla Polski" pamiętali o Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, który przez Polaków obchodzony jest zawsze 2 maja.  W tym roku nasi działacze przygotowali krótki materiał filmowy, w którym odpowiedzieli na jedno z najbardziej fundamentalnych pytań - ,,Za co kochasz Polskę?''  Uczestnicy nagrania wyraźnie podkreślali swoją miłość i przywiązanie do Polski. Odpowiedzi były bardzo zróżnicowane i pokazujące, że "warto być Polakiem" - jak podkreślał Ś.P. Prezydent RP Profesor Lech Kaczyński.

Nie zabrakło słów o poczuciu dumy z historii państwa polskiego, kultury, tradycji, osiągnięć cywilizacyjnych, wartości zakorzenionych w ,,kodzie kulturowym" społeczeństwa polskiego, piękna polskiego krajobrazu czy solidarnej postawy Polaków w kontekście pomocy uchodźcom wojennym uciekających z ogarniętą wojną Ukrainy.  

 Tym samym pokazujemy naszym rówieśnikom, że szczególnie w tym trudnym czasie, kiedy za naszą wschodnią granicą toczy się wojna - musimy mocno pokazywać postawy patriotyczne, których ostoją jest dzisiaj środowisko Prawa i Sprawiedliwości. A wy za co kochacie Polskę? Możecie podzielić się z nami swoimi refleksjami w komentarzach. Link poniżej:

https://fb.watch/cM_uLiN9Xk/

/KMDP/