II edycja Ligi Debat.png

Znamy zwycięzców II Ligi Debat Klubu Młodych "Dla Polski"!

II edycja #LigiDebat dobiegła końca. Po pierwszej, udanej edycji do walki o najlepszą drużynę kolejnej edycji przystąpiło 8 drużyn po 4 zawodników w każdej z nich. W ciągu 3 miesięcy odbyło się 14 debat. Uczestnicy przed rozpoczęciem II edycji #Ligi Debat mieli możliwość również uczestniczyć w szkoleniu przygotowującym ich do debat oksfordzkich. 

Drużyny debatowały na różne współczesne tematy. Każda z drużyn wykazała się profesjonalnym przygotowaniem do danej tezy. NIe zabrakło pozytywnych emocji oraz integracji między członkami Klubu Młodych Stowarzyszenia "Dla Polski". 

Podczas każdej debaty przez Jury był wybierany najlepszy mówca oraz zwycięska drużyna. W finale zmierzyły się "Drużyna IV" oraz "Koalicja Oksfordzka" (zwycięzca I edycji). Po wyrównanej debacie zwycięzca mógł być tylko jeden. Zespół Jury zadecydował, że zwycięzcą II edycji #LigaDebat została drużyna "Koalicji Oksfordzkiej" i tym samym obronili tytuł z poprzedniej edycji. Najlepszym mówcą według Jury została Paulina Nowak, kapitan drużyny "Koalicji Oksfordzkiej".  

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat za udział w #LidzeDebat, a najlepsze drużyny otrzymają nagrody. Bardzo dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom w II edycji i na tym miejscu zapraszamy do udziału w III edycji #LigiDebat, która już wkrótce się rozpocznie. 

Poniżej końcowe rozstawienie II edycji #LigaDebat:

  1. Koalicja Oksfordzka
  2. Drużyna IV

3.Oksfordzcy Łodzianie

  1. Et consortes

5-6. Radykalne Centrum

     Dialog nie kłótnie 

7-8. KMDP Warszawa 

Małopolska 

Zespół II edycji #LigaDebat 

/KMDP/