kartka dla bohatera.jpg

Stowarzyszenie "Dla Polski" organizatorem akcji "Kartka dla Bohatera"

21 grudnia 2021 roku w stolicy województwa podlaskiego - Białymstoku członkowie Stowarzyszenia "Dla Polski" zorganizowali konferencję prasową, podczas której zainaugurowano akcję "Kartka dla Bohatera".

Jak mówił Bartosz Sokołowski "Już za kilka dni w ciepłych domach w rodzinnej atmosferze będziemy zasiadać do wigilijnej wieczerzy, dzieląc się opłatkiem z najbliższymi. W tym samym czasie w bardzo trudnych warunkach nasi żołnierze i funkcjonariusze będą pełnić służbę przy granicy z dala od rodzin, w mroźnych temperaturach i naprzeciw prowokujących konflikt agentów Białorusi. Dlatego warto, abyśmy okazali nasze wsparcie i zrozumienie dla dzielnych żołnierzy i funkcjonariuszy - współczesnych Bohaterów".

Przy białostockiej Farze ustawiliśmy skrzynkę na kartki i pocztówki świąteczne, na których możemy opisać nasze wsparcie i wyrazy otuchy. Już w wigilię nasze Stowarzyszenie przekaże zebrane kartki do żołnierzy przy granicy. To miły i prosty gest, ale z pewnością wyrazi naszym służbom szczerze wsparcie.

/KMDP/