paczuszka dla maluszka.jpg

Paczuszka dla maluszka od Stowarzyszenia "Dla Polski"!

Pomagać warto przez cały rok, a Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy w szczególny sposób jest to widoczne. Dlatego też Klub Młodych Stowarzyszenia "Dla Polski" na czele z liderem naszego środowiska Panem Ministrem Adamem Andruszkiewiczem wziął udział w charytatywnej akcji Fundacji Małych Stópek "Paczuszka dla maluszka". 

W tym wyjątkowym czasie nasi działacze zrobili zakupy najpilniejszych artykułów i najpotrzebniejszych podarunków, które zostaną przekazane do domów dziecka, hospicjów czy też domów samotnych matek.  Jak informują organizatorzy akcji, łącznie udało się zebrać podarunki o wartości ok. 10 milionów złotych. 

- W wyjątkowym przedświątecznym czasie jako Klub Młodych Stowarzyszenia Dla Polski postanowiliśmy wspomóc najmłodszych dołączając do akcji Fundacji Małych Stópek - "Paczuszka dla maluszka". Zakupiliśmy najpotrzebniejsze podarunki oraz zabawki, które następnie przekazaliśmy do wyznaczonego punktu. To nie pierwsza i nie ostatnia akcja charytatywna w którą się włączamy, takie inicjatywy sprawiają nam mnóstwo satysfakcji i motywują do dalszych działań. Pamiętajcie, warto pomagać! – podsumowuje współorganizator akcji, koordynator województwa podlaskiego Grzegorz Izbicki. 

/KMDP/