IMG_3592.jpg

Donald Tusk już się zmęczył? Konferencja prasowa pod biurem PO.

Wtorkowa konferencja prasowa członków naszej organizacji odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy zapytać polityków PO, gdzie jest ich szef - skoro przez ostatnie dwa tygodnie wysilił się jedynie na jeden żałosny tweet. 

Odpowiedzi na to pytanie nie usłyszeliśmy również z ust Sławomira Nitrasa, który postanowił uciekać przed naszymi prostymi pytaniami. Skoro Platforma Obywatelska została na kolejne tygodnie bez lidera, postanowiliśmy przynieść im jego tekturową podobiznę. Mamy nadzieję, że nie będą czuli się dzięki temu samotni - tak jak w 2015 roku. Ponadto wszędzie można było zobaczyć nasz nowy hasztag: #TuskLeń. 

Podczas konferencji poruszyliśmy również wiele tematów, m.in. przypomnieliśmy o lotach Tuska rządowym samolotem na wakacje oraz jego trzydniowy tydzień pracy. 

Podczas gdy Tusk musi odpoczywać po zaledwie kilkunastu dniach politycznej aktywności, Premier Mateusz Morawiecki oraz Prezes PiS Jarosław Kaczyński całymi miesiącami ciężko pracują dla państwa i ludzi, odbywają setki spotkań i przemierzają tysiące kilometrów.